GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Müşterilerimize tüm seyahatlerinde; yüksek standartlı, kaliteli, keyifli ve güvenli hizmet vererek müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarıyoruz. Müşterilerimizin zamanına ve haklarına saygı duyarak yolculuklarını, teknolojinin elverdiği yeni nesil araç ve donanımlarla daha keyifli hale getiriyoruz. Seyahatlerinizi saygı, sevgi ve neşe içinde tamamlayabilmeniz için, eğitimli, güler yüzlü, mesleğini seven ve üstlendiği sorumlulukların farkında olan seçkin personel istihdam ediyoruz.

Tüm araçlarımızın bakım ve onarımlarını yetkili servislerde ve zamanında yaparak, müşterilerimizin en başta güvenlikleri sağlıyor ve yaşanabilecek diğer olumsuzlukların önüne geçerek seyahatlerinizin daha huzurlu ve güvenli geçmesini sağlıyoruz.

Biga Kale Turizm geçmişte olduğu gibi günümüzde de, dönemin şartlarına uygun olarak, sürekli yenilenen araç filosu ve müşteri odaklı geliştirdiği yeni hizmet standartları ile Sorumluluğa taşımaya devam etmektedir.

Değişen ve gelişen müşteri taleplerine, proaktif hizmet anlayışı ile çözümler üreten firmamız, tüm paydaşları için tedarikçi olmaktan öte, bir Ulaşım Partneri ve Çözüm Ortağı olmayı da kendine görev edinmiştir.

Misyonumuz Vizyonumuz

Çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğinin ve müşteri odaklı kalite anlayışımızın sürekliliğini sağlamak, Ülkemiz menfaatlerine ve toplumun değerlerine çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve onuruna yakışır hizmet anlayışımızın artarak devamlılığını sağlamak. Bölgemizin her yerinde bulunmak ve ayrım gözetmeksizin tüm vatandaşlarımıza aynı kalite de hizmet sunmak.

Kalite Politikamız

Operasyonel verimliliğimizi artırarak misafirlerimizin ekonomik ve rahat konforlu yolculuk yapmalarını sağlamak, misafirlerimizin koşulsuz memnuniyetini sağlamak, turizm taşımacılık hizmetlerinin teknolojinin ulaştığı en son düzeyde istikrarlı ve sürekli bir yapı içinde uygun ekonomik koşullarda müşterilerimize sunmak.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X