GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı

Bir turizm cenneti olan ülkemizin her bir yanında tarihi ve turistik yerler, mimari eserler, camiler, medreseler, türbeler, külliyelerle birlikte termal kaplıcalar ve eşsiz doğal güzellikler bulunmaktadır.

Turizm ve kültür gezilerinde en önemli faktör araç ve personel faktörüdür. Çünkü müşterilerimiz en çok zamanlarını araç içerisinde geçirmektedir.  Kimi zaman tüm gece araç içerisinde geçirilir, kimi zaman yemekler araç içerisinde yenir, şarkılar söylenir, stres atılır.

Biga merkezli olarak faaliyet gösteren firmamız şehrin gürültüsünden ve stresinden sıkılan müşterilerimizin konforu ve huzuru için lüks sınıf araç filosu ve turizm deneyimi olan eğitimli personeliyle,  ülkemizin doğal ve tarihi güzellikleri ile buluşmanıza aracılık ediyor.

Türkiyenin her yerindeki turistik bölgelere petline rahat koltuklu, tam donanımlı araçlarımızla hizmetinizdeyiz.

Hepsinden daha önemlisi güler yüzlü, ilgili, saygılı ve ülkemizin tüm turistik bölgeleri konusunda son derece deneyimli personelimizle memnuniyet garantisi veriyoruz.


Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X