GİRİŞ YAP

Üye Ol   |    Şifremi Unuttum

Organizasyon Taşımacılığı

Çeşitli zamanlarda düzenlenen spor, sanat, siyasi organizasyonlar, kongreler, seminerlere katılmak üzere yüzlerce, binlerce hatta on binlerce insan aynı zaman dilimi içerisinde organizasyon alanına ulaşmaya çalışmaktadır.

Uçakla, trenle, otobüsle gelen tüm misafirlerin zamanında organizasyon alanına ulaştırılması gerekmektedir. Ulaşımda yaşanabilecek küçük aksaklıkların organizasyonun tamamına yansıyacağı da göz önünde bulundurulursa, ulaşım hizmetlerinin organizasyonların en kritik aşaması olduğu kolayca anlaşılabilir.

Biga Kale Turizm organizasyon ekibi 7/24 esasına göre, transfer hizmetleri ve karşılama hizmetleri olarak 2 grupta çalışmaktadır. Gelecek olan misafirlerin saatlerini takip eden transfer koordinatörlüğü aracı vaktinde hazır ederken, karşılama ekibi ise misafiri karşılar ve araca kadar eşlik eder. Karşılama ekibinde yabancı dil bilen bir çok personelimiz bulunmakta olup, misafirimizin yabancı olması durumunda kolaylıkla iletişim kurulabilmektedir.

Biga Kale Turizm organizasyon ekibi ayrıca yaşanabilecek aksamalara karşı her zaman nöbetçi personel ve yedek araç bulundurarak organizasyon düzenini garantiye alır.

Bugüne kadar bir çok başarılı organizasyona imza atmış olan Biga Kale Turizm Organizasyon Ekibi ile kusursuz hizmete ulaşabilirsiniz.

Size daha iyi bir deneyim sunabilmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için Gizlilik Sözleşmesini inceleyebilirsiniz. X